Župni oglasi – 13.6.2021.

Škapular: U srijedu je 16. u mjesecu. Pobožnost Gospi Karmelskoj. Misu ćemo imati u 19,00 sati

Mise u devetnici za Gospu Karmelsku i Ilindan: Za Devetnicu Gospi Karmelskoj i Ilindanu zvao sam po jednoga svećenika za svaki dan da pomogne s Misama, Ispovijedi i pobožnosti. Kako će biti svaki dan po dva svećenika ima još slobodnih dana u devetnici da možete naručiti Mise.

Upis novih sjemeništaraca: Biskupijski Ordinarijat preporučuje upis novih sjemeništaraca. Uvijek ima završenih devetaša koji su na granici poći u sjemenište ili ne poći, ali nemaju dovoljno podrške. Sve one koji u duši imaju osjećaj poziva, neka se osmjele i pođu u sjemenište. Nitko ih neće prisiljavati da pošto po to budu svećenici. Ako u tijeku školovanja uvide da nije za njih iz sjemeništa u bogosloviju poći, mi ćemo ih u molitvi i potpori pomoći. Molitvom i preporukom podržimo one koji žele krenuti putem uzvišenog svećeničkog zvanja.

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.