Imali smo blagoslov obitelji

Blagoslov obitelji Pohodili smo i blagoslovili o Božiću naše obitelji, domaćinstva, kuće, radnje, trgovine i sve druge radnje i radne prostore koje imamo u Kruševu. Imali smo 405 pohoda i blagoslova. Od 405 blagoslova bilo su 344 stalna domaćinstva, vikend domaćinstava 31, a radnja, trgovina i svih drugih radnih prostora bilo je 30.

U 344 domaćinstva živi 1120 osoba. Od toga ih 1088 živi stalno u Kruševu, a 32 ih je jedan dio godine u Kruševu, a drugi izvan Kruševa.

U blagoslovu smo bili sedam dana. Četiri dana išao je župnik sam, a u dva dana pomogao je fra Stojan Damjanović. Jedan dan pomogli su u blagoslovu don Niko Luburić i don Josip Čule. Trideset ministranata se izredalo u pomoći pri blagoslivljanju.

Hvala Bogu na lijepom i ugodnom vremenu u danima blagoslova, hvala ministrantima, hvala svim župljanima na lijepom i ugodnom susretu. Po molitvama koje smo molili neka nas blagoslovi i vodi Božja milosna ruka.