Župni oglasi – 10.1.2016.

župni oglasi - istaknutaBlagoslov obitelji, domaćinstava, kuća, radnja, trgovina i sviju drugih radnih prostora u Kruševu:

• Učinjeno 405 pohoda i blagoslova
  • Od 405 blagoslova bilo je:
    • Stalnih obitelji: 344
    • Vikend domaćinstava: 31 (članovi obitelji vikend domaćinstava nisu popisivana)
    • radnje, trgovine i svi drugi radni prostori u Kruševu: 30
  • U 344 domaćinstva živi 1120 osoba. Od toga ih 1088 živi stalno u Kruševu, a 32 su dio godine u Kruševu, a drugi dio godine izvan Kruševa.

Vjeronauk kod crkve: Sutra, 11. siječnja, započinje nastava u školi. Pustit ćemo djecu da se uhodaju u nastavi stoga nećemo imati u ovom tjednu za sve razrede vjeronauk. Vjeronauk ćemo imat za krizmanike i prvopričesnike. Krizmanici neka dođu u subotu po redovitom rasporedu, a prvopričesnici u četvrtak iza nastave u školi.

Tisak i pretplata novih brojeva: Pretplatnici tiska molio bi da izvrše pretplatu, a oni koji bi htjeli nanovo se prijaviti neka to učine u tijeku ovoga mjeseca prije nego li i župni ured izvrši pretplate za tekuću godinu.

Čišćenje crkve: Ljerka Kordić ud. Miroslava, Zdravko Vranić, Jure Kordić Boškov