Župni oglasi – 22.8.2021.

– Slijedeća nedjelja, 29. kolovoza: U slijedeću nedjelju bit će samo jedna Misa. Misa će bit u 11,00 sati. Pod Misom će nastupiti i predstavit se novi župnik don Marko Šutalo. Marku Želimo dobrodošlicu i ugodno pastoralno djelovanje u Župi Kruševo.

– Glavosjek: Patron župe na Gradini…

– Oproštajna nedjelja: Danas, 22. kolovoza, don Ljubo Planinić, ima Misu oproštaja s narodom u Kruševu. U slijedeću nedjelju, 29. kolovoza, treba nastupiti u Stocu.

– Ženidbeni oglasi: Ženi se Marin Tomić, sin Tonijev i Valerije r. Bago iz župe Cim – Ilići, i uzima Andreu Pušić kćer Zdravkovu i Jasne r. Tole sa Selišta. Vjenčanje predviđeno 29. kolovoza. Mladencima neka dobri Bog udijeli blagoslovljen brak.

– Pokojnici: Umrla je Matija Bevanda. Opremljena je svetim sakramentima. Za nju ćemo se pomoliti.