Župni oglasi – 7.3.2021.

Promocija romana „Sretnička tragedija“ u Ljubuškom: U srijedu, 10. ožujka u 19,00 sati u dvorani „Kulturnog centra“ u Ljubuškom, imat ćemo predstavljanje romana „Sretnička tragedija“. Pozivamo Vas da pođete na predstavljanje. Također, da upozorite prijatelje i znance iz Ljubuškog i okolice na predstavljanje romana.

Uskrsna pučka ispovijed: Uskrsnu pučku ispovijed imat ćemo prema redovitom rasporedu u subotu prije pete korizmene nedjelje.

Križni put: Križni put je u petak u 18,00 sati.

Gospin plač – Gospin plač nedjeljom prije misa

Vjeronauk kod crkve: Vjeronauk kod crkve imat ćemo prema slijedećem rasporedu:

• Ponedjeljak iza nastave u školi drugi, treći, osmi i deveti razreda
  • Utorak, četvrti, peti, šesti i sedmi razred
  • petak, prvopričesnici

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

Župa Gradnići: Župnik u Gradnićima fra Nikola Rosančić, svake godine u Korizmi organizira tjedan čitanja Biblije. Ove godine tjedan počinje u nedjelju, 7. ožujka u 12,00 sati i trajet će do petka u jutro. Tko se želi priključiti u bilo koje vrijeme na slušanje dijelova Biblije može poći, ili ako netko želi pola sata ili više čitati Bibliju koja će se prenositi preko Laudate, neka se prijavi fra Nikoli u raspored.

Pokojnici: U prošlim danima umrla je opremljena svetim sakramentima Janja Rozić, za nju ćemo se pomoliti….

Nogometna utakmica na Orlinama: U nedjelju, 7. ožujka u 14,30 sati odigravat će se nogometna utakmica između HNK Kruševo i FK Lokomotiva.

Čišćenje crkve: Jure Ereš, Iva Zovko, Iva Bevanda ud. Drage