Župni oglasi – 21.6.2020.

Prvopričesnici: Susret prvopričesnika i priprema za ministriranje bit će u subotu, 27.6.2020., u 9,30 sati.

Ivandan: U srijedu je Ivandan. Mise kod nas neće bit. Misu s rečenom nakanom za pokojne župnike Kruševa ima ću župi Roško Polje.

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

Izbori za Sabor Republike Hrvatske: Izbori za Sabor Republike Hrvatske za Hrvate u dijaspori bit će 5. srpnja. U Mostaru izbori će bit u prostorijama Osnovne škole „fra Petra Bakule“. Svi oni koji žele glasovati trebaju se do 24. lipnja registrirati. Registraciju mogu učiniti preko interneta.

Najava pokop: U petak, 19.6.2020. umrla je Matija Marijanović r. Tomić. Sprovodni ispraćaj pokojnoj Matiji bit će u Mostaru na Bijelom Brijegu u nedjelju, 21.6.2020. u 15,00 sati. Misa zadušnica i pokop bit će na Krivodolu u 16,00 sati.

Čišćenje crkve: Ivo Božić Markov, Marko Božić Vidanov, Vidan Božić Ivanov