Župni oglasi – 15.3.2020.

Sv. Josip: U četvrtak, 19. ožujka je svetkovina sv. Josipa. Kod nas će Misno slavlje povodom sv. Josipa bit u 8,30 sati.

Sv. Josip zaštitnik Mostarsko – duvanjske biskupije: Sv. Josip je zaštitnik Mostarsko – duvanjske biskupije. Povodom sv. Josipa Misno slavlje u katedrali u Mostaru bit će u 18,00 sati.

Vjeronauk kod crkve: Zbog obustave nastave u školi neće biti vjeronauka kod crkve, osim s prvopričesnicima i krizmanicima.

– Prvopričesnici neka dođu u ponedjeljak, 16. ožujka u 9,30 sati, a krizmanici jedan i drugi razred nedjeljom u 10,00 sati.

Krizmanici – roditeljski sastanak: Sastanak s krizmanicima i roditeljima je u nedjelju, 15.3.2020., u 18,00 sati. Sastanak će biti u Kripti vanjskog oltara.

Križni put: Križni put imat ćemo u petka u 18,00 sati.

Gospin plač: Gospin plač je nedjeljom prije Misa.

Gospa karmelska – Škapular: U ponedjeljak je šesnaesti u mjesecu, dan posvećen Gospi karmelskoj. Pobožnosti Gospi karmelskoj imat ćemo u 19,00 sati. Pobožnost će biti u Kripti vanjskog oltarišta.

Pokojnici: Umro je Milenko Marijanović, opremljen je svetim sakramentima. Za njega ćemo se pomoliti…