Župni oglasi – 1.9.2019.

Mala Gospa: U slijedeću nedjelju je Mala Gospa. Patron župe u Pologu.

Prvi petak, subota i nedjelja u mjesecu: U tjednu su Prvi petak, subota i nedjelja. Pobožnost Prvih petaka bit će u 7,30 ujutro.

Početak nastave u školi: Sutra započinje nastava u školi. Neka našoj djeci bude blagoslov dan polaska u školu…

Vjeronauk kod crkve: Vjeronauk kod crkve nećemo započinjati dok se ne sastavi sigurniji raspored nastave u školi.

Dječji zbor: Probe s dječjem zborom nećemo započinjati do daljnjega.

Glazbena škola: Glazbena škola neće nastavu započinjati u slijedećem tjedanu.

Profesor Karlo Milićević: Profesor Karlo Milićević je bio nastavnik solfeđa u našoj Glabzenoj školi od 2011. Vodio je klapu Studenac, klapu Jela, organizirao je i vodio mješoviti zbor Fontes. On je odlučio poći na doškolovavanje i usavršavanje, tj. na diplomski studij i solo pjevanje u Osjeku. Karlu zahvaljujemo na uloženom radu i trudu u školi i pastoralnu naše župne zajednice. Radujemo se njegovu doškolovanju i usavršavanju. Njega će naslijediti u našoj školi, nadam se i u vođenju rečenih zborova Drago Soldo. Dragu rado očekujemo i pozdravljamo. Neka ga prati Božji blagoslov u radu s našom djecom.

Koncert Karla Milićevića: U ponedjeljak, 2. rujna u 19,00 sati u Kosači, Karlo Milićević ima koncert. Preporučamo svima koji mogu poći  na koncert da pođu.