Prva pričest – 29.4.2018.

U procesiji dolazeći iz crkvenog dvorišta prvopričesnici su ušli u crkvu. Polagano, onako kako su bili uvježbani išli su prema svojim mjestima. Njihov ulazak u crkvu pjesmom su pratili pjevači zbora „Horeb“. Pjevanje je animirala Kristina Šetka. Slijedio je početak Misnog slavlja i prvopričesnički pozdrav. U većem dijelu Misnog slavlja sudjelovali su sa spremljenim dionicama prvopričesnici. Lijepo ih je bilo gledati, odjevene, organizirane, usklađene u nastupima. Na Misnom prvopričesničkom slavlju sudjelovali su roditelji prvopričesnika, braća, sestre, rodbina i prijatelji.

Na Misnom slavlju bili su prisutni i njihovi učitelji: Stjepan Rozić (vjeroučitelj) i Zdenka Kovačević (učiteljica). Ministranti su bili: Ivan Čule, Franjo Ćorić, Domagoj Zovko, Hrvoje Čule, Martino Ćorić i Ivan Martinović

Naši ovogodišnji prvopričesnici:

 1. Bevanda Ela
 2. Čule Dominik
 3. Čule Karla
 4. Čule Lucatoni
 5. Ćorić Martino
 6. Ereš Ivan
 7. Ereš Marija
 8. Kordić Antonio
 9. Kordić Leona
 10. Marijanović Dragica
 11. Milorad Marko
 12. Senkić Tomislav
 13. Tomić Leonarda