Župni oglasi – 24.7.2016.

župni oglasi - istaknutaOsvrt na proslavu Gospe Karmelske i Ilindana: Svima hvala na pomoći u organiziranju Gospe Karmelske i Ilindana. Hvala svima na molitveno duhovom ugođaju koji je vladao u Srpanjskim danima. Ono što je lijepo poticaj je svima. Hvala svima.

Sv. Jakov u Međugorju: U ponedjeljak, 25. srpnja je svetkovina sv. Jakova. Sv. Jakov je patron župe u Međugorju. Pučka Misa je u 11.00 sati.

Sv. Ana u Ljutom Docu: U utorak, 26. srpnja, je svetkovina sv. Ane. Sv. Ana je patron naše susjedne župe u Ljutom Docu. Pučka Misa bit će u 11,00 sati.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Jako Kasalo, sin Antin i Branke r. Ojvan rođen u Langenu – Njemačka, nastanjen u Budenheimu – Njemačka i uzima Ivanu Puce, kćer Jadranovu i Biljane r. Vrdoljak rođena u Mainzu – Njemačka, nastanjena u Budenheimu – Njemačka. Vjenčanje je predviđeno u Kruševu u nedjelju 31. srpnja u 14,00 sati. Jaki i Ivani čestitamo vjenčanje. Neka dobri Bog blagoslovi njihov brak…

Čišćenje crkve u ponedjeljak poslije podne: Martin Rozić, Zvonko Rozić, Mate Rozić