Vino za Božić u Bosni

vinoVino za Božić u Bosni: Već sam najavio da ćemo u subotu 12. i nedjelju 13. prosinca sakupljati vino za Božić u Bosni. Ovaj puta želim najaviti da ćemo ciljano vino sakupljati i poslati. Naime, u prošlu subotu i nedjelju (28. i 29. studenoga) bili smo u Travniku. Tom prigodom spomenuo sam rektoru sjemeništa don Željku Mariću i ekonomu don Damjanu Soldi akciju sakupljanja vina i izrazio želju da vino koje sakupimo proslijedimo obiteljima preko ekonomata sjemeništa. Neka se sjemenište i na ovaj način više povezuje s obiteljima Lašvanske doline. Rektor i ekonom su prihvatili našu ideju. Dakle, sakupljeno vino 14. prosinca bit će odvezeno u Travničko sjemenište.

Bilo bi zgodno da se na bidone u kojima će se vino donijeti napiše adresa ili broj telefona darovatelja, da se oni koji ga dobiju mogu izravno zahvaliti.