Župni oglasi 1.11.2015.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve:

  • Ponedjeljak: vjeronauka u ponedjeljak – Dušni dan za treći, šesti, sedmi i osmi/9 razred neće biti
  • Utorak: peti iza nastave u školi
  • Četvrtak: četvrti – prvopričesnici iza nastave u školi
  • Subota: u 11,00 sati osmi/8 i prvi srednje – krizmanici

Prvi petak i subota u mjesecu: U tjednu su Prvi petak i subota u mjesecu. Pobožnost Prvih petaka bit će u 7,30 u jutro.

Osvrt na Posvetu crkve i Dan Kruševa: U prošli ponedjeljak, 26. listopada obilježili smo Prvu obljetnicu posvete crkve i 24. obljetnicu „Dana Kruševa. Dojmovi i komentari su vrlo pozitivni. Ipak, primijetio se uobičajen manji broj Kruševljana koji su sudjelovali u programu. Nadam se da ćemo se u tom pravcu popraviti.

Koncert „Tebi na dar“: U četvrtak, 26. studenog u večernjim satima u Hrvatskom domu „Kosača“ u Mostaru  imat ćemo koncert „Tebi na dar“. Jeste malo prerano o tome govoriti ali evo imajte u vidu pa kada dođe taj dan i datum pozivate se da prema vašim mogućnostima sudjelujete na koncertu.

Pokojnici: U prošlom tjednu umro je opremljen sv. sakramentima Stipe Mandić. Za njega ćemo se pomoliti….