Župni oglasi – 2.8.2020.

Prvi petak: U tjednu je Prvi petak. Pobožnost Srcu Isusovu imat ćemo u 7,30 ujutro.

Čerin: u ponedjeljak, 3. kolovoza je sv. Stjepan prvomučenik, zaštitnik župe Čerin.

Obljetnica pogibije Blaža Kraljevića i njegove pratnje: Obljetnica pogibije Blaža Kraljevića i njegove pratnje je u nedjelju 9. kolovoza. Misa je u 8,30 u župnoj crkvi, a poslije Mise molitva na Vardi na mjestu pogibije i stradanja.

Misa na Bilima: Misa na Bilima bit će u subotu, 22. kolovoza u 12,00 sati. Misno slavlje predslavit će fra Ivan Ševo

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

Nogometna utakmica na Orlinama: U nedjelju, 2. kolovoza, u 18,00 sati odigrava se utakmica – četvrtfinale kupa, između Kruševa i Stoca. Kruševo je u posljednjim utakmica svladalo Ljubuški i Brotnjo. Čestitamo HNK Kruševu u nadi da će dobiti i današnju utakmicu.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Franjo Rozić sin Martinov i Jele r. Miletić sa Sretnica i uzima Draganu Janjić kćer Draganovu i Ankice r. Božić iz Mostara. Vjenčanje predviđeno 6. kolovoza. Molimo Boga da našim mladencima blagoslovi brak.

Pokojnici: U prošlom tjednu je umrle su: Ivanka Bevanda i Manda Hrsto. Za njih se pomolimo…

Čišćenje crkve: Franjo Martinović, Draga Gagro, Slavko Božić Ivanov