Župni oglasi – 31.5.2020.

Blagoslov polja: U slijedeću nedjelju imat ćemo samo Pučku Misu u 11,00 sati. Za vrijeme Mise imat ćemo Blagoslov polja.

Kvatre: U tjednu su ljetne kvatre

Prvi petak, subota i nedjelja: U tjednu su Prvi petak, subota i nedjelja u mjesecu. Pobožnost Prvih petaka bit će u petak u 7,30 ujutro.

Duhovski ponedjeljak: U ponedjeljak 1. lipnja, je Duhovski ponedjeljak. Misa će bit u 8,30 sati.

Susret s krizmanicima: U slijedeću nedjelju, 7. lipnja, u 10,00 sati imat ćemo susret s krizmanicima obadva razreda.

Susret s prvopričesnicima: U slijedeću subotu, 6. lipnja, imat ćemo susret s prvopričesnicima u 9,30 sati.

Katedrala – Marija Majka Crkve: U ponedjeljak uz Duhovski ponedjeljak je i blagdan Marije Majke Crkve. Marija Majka Crkve je patron katedrale u Mostaru. Glavno Misno slavlje u katedrali bit će u 18,00 sati.

Tepčići: U četvrtak, 4. lipnja, u 19,00 sati započinje devetnica sv. Anti. U svako večernjoj pobožnosti bit će prilika za sv. ispovijed.

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

Čišćenje crkve: Duhovski ponedjeljak je u ponedjeljak. Čišćenja crkve sudjelovanjem domaćinstava neće biti.