Bile – 2017.

Bile - 2016.Peti put idemo na Bile moliti za žrtve totalitarnih sistema. Prvi put bili smo 23. kolovoza 2013. U jednom trenutku odlučeno je da se u buduće na Bilima sakupljamo u subotu prije 23. kolovoza. Ove godine19. kolovoza.

Program na Bilima

  • 11.30 započinje program s domoljubno – rodoljubnim pjesmama.
  • 12.00 sati sv. Misno slavlje
  • 13.00 prigodni govori
  • 13.30 komemoracija 111 žrtava iz Drugog svjetskog rata.

– Misno slavlje predslavi provincijal Franjevačke provincije u Hercegovini fra Miljenko Šteko

– Pjevanje u svim točkama animiraju: Karlo Milićević, Davor Kožul i Kristina Šetka. Pjevaju pjevači kruševskih zborova: mješoviti zbor „Fontes“, zbor mladih „Horeb“ i klapa „Studenac“.  Pjevače će pratiti tamburaški sastav „Brist“. Za vrijeme programa solo će nastupit: Karlo Milićević, Miran Pušić, Stipe Gabrić i Ela Čule.

Polazak pjevača i tamburaša autobusom iz Kruševa je u 9,00 sati. Na Bilima svi pjevači i tamburaši trebaju biti u 10,00 sati.