Župni oglasi – 13.11.2016.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve:

• Ponedjeljak: drugi, treći, šesti
  • Srijeda: peti, sedmi, osmi, deveti
  • Četvrtak prvopričesnici

Godina milosrđa: Papa Franjo proglasio je 2015./2016. „Svetu godinu milosrđa“. „Godina milosrđa“ započela je na Bezgrešno Začeće Blažene Djevice Marije prošle godine (8. 12. 2015.), a završava ove godine na svetkovinu Krista Kralja, 20. studenog. Simbolično otvaranje „Godine milosrđa“ papa je učinio na blagdan Bezgrešno začeća BDM prošle godine otvaranjem „Svetih vrata“ na bazilici sv. Petra u Vatikanu, a simbolično zatvaranje „Godine milosrđa“ učiniti će u nedjelju Krista Kralja – 20. 11. 2016., a u svim drugim crkvama po svijetu svečanost zatvaranja „Godine milosrđa“ bit će 13. studenoga.

Čitluk: Slijedeća nedjelja je nedjelja Krista Kralja, patron župe u Čitluku…

Koncert „Tebi na dar“: 22. studenog, na sv. Ceciliju, u Kosači u Mostaru, u 19,30 organiziramo koncert „Tebi na dar“. Unaprijed upozoravamo da se možete i vi organizirati i poći na koncert.

Sv. Cecilija – Sv. Ceciliju zaštitnicu pjevača proslavit ćemo u nedjelju 27. studenog u 18,00 sati. Poslije Mise bit će Domjenak za sve članove pjevača i Kulturno umjetničkog društva.

Pokojnici: U prošlom tjednu umro je opremljen sv. sakramentima Franjo Čule. Za pokoj njegove duše se pomolimo….

Čišćenje crkve: Davor Puce, Pero Gažo, Neda Ćori