Koncert polaznika Glazbene škole
Prikaži prezentaciju 1 2 … 5 ► Jučer, 15. prosinca, u 19,30 u župnoj dvorani održan je koncert polaznika Glazbene škole. Na koncertu su nastupili: Iva Ćorić, Gabrijela Kordić, Klara Marijanović, Petar Čule, Marija Puce, Glorija Ćorić, Nikolina Tomić, Stipe Gabrić, Martina Šetka, Veronika Ćorić, Josip Pušić, Ružica Čule, Klaudija Tomić, Darija Čule, Barbara Zovko, […]