Glazbena škola – završni koncert 2018.
Prikaži prezentaciju 1 2 … 4 ► U srijedu, 6. lipnja u 19,00 sati održan je trideset koncert polaznika Glazbenog odjela pri našoj školi. To je redoviti „završni“ koncert. Na koncertu su nastupili svi učenici Glazbenog odjela. Pozdravni govor pri koncert imala je, učenica drugog razreda Glazbenog odjela Marija Vrebac. Koncert prenosimo u cijelosti: „ […]