Župni oglasi – 25.7.2021.

– Sv. Jakov: Danas je sv. Jakov zaštitnik župe Međugorje.

– Sv. Ana: Sutra je sv. Ana, zaštitnica župe Ljuti Dolac.

– Osvrt na Ilindan: Hvala svima na pobožnosti, Gospi Karmelskoj i Ilindanu, na ugodnom Misnom slavlju za Gospu Karmelsku i Ilindan.

– Donacije  za Ilindan: Drago Vidačak Vesin (bravče), Drago i Veko Ereš (bravče i drugih artikala), Toni Gabrić (vino i drugih artikala). Nekoliko drugih osoba sudjelovali su u različitim darovima. Hvala svima. 

– Biskup Petar Čule: U četvrtak, 29. srpnja je obljetnica smrti biskupa Petra Čule. Pomolimo se za pokoj njegove duše. Misno slavlje bit će u 18,00 sati.

– Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

– Ženidbeni oglasi: Ženi se Ivica Božić sin Miroslavov i Nade r. Čović iz Podgorja i uzima Ivanu Grbavac kćer Milijana Grbavca i Ivice r. Ereš iz župe Vitina. Vjenčanje predviđeno 31. 7. 2021. u Vitini. Mladencima molimo od Boga blagoslovljen brak.

– Pokojnici: Umro je Žarko Vidačak, opremljen svetim sakramentima. Za njega ćemo se pomoliti.