Župno dvorište – održavanje

Župno dvorite je vanjski pokazatelj koliko se drži do župnog središta. Koliko je župna zajednica odgovorna i osjećajna za ono što je zajedničko. Uz odgovornost potrebno je uvijek netko tko će održavanje organizirati i voditi. Neće se niša samo od sebe učiniti. Kod župljana Kruševa postoji briga za župno dvorište, ali ne stignu i ne mogu svi se poduzeti i odvojite vrijeme za održavanje. Povjerenje za održavanje dvorišta u Kruševu je povjereno Gojku Mandiću – Goji. Za ono što ne stigne sam, potražuje pomoć prema potrebi, Gojko je više puta pozivao Dragu Vidačka Vesina za pomoć, a župnika poziva za ono što je župnikovo da učini. Svima onima koji prođu dvorištem ugodno je vidjeti da se dvorište planski održava. 

Fotografijama koje slijede prikazan je izgled dvorišta.