Župni oglasi – 25.10.2020.

Dan posvete crkve i Dan Kruševa: U ponedjeljak, 26. listopada je šesta obljetnica Posvete naše župne crkve i dvadesetdeveta obljetnica Dana Kruševa. Misa će bit u 18,00 sati. Misno slavlje predslavit će don Tiho Šakota, župnik župe Pločice i Vitaljina u Konavlama. U 17,45 je polaganje vijenaca poginulim braniteljima ispred spomenika kod Doma.

Mise o Dušnom danu po grobljima: Mise o Dušnom danu i Svisvetima po grobljima imat ćemo u nedjelju – 1. listopada prema slijedećem rasporedu:

• Krivodol u 9,0 sati
  • Sretnice u 10,30 sati
  • Sajmište u 15,00 sati

Vjeronauk kod crkve: Vjeronauk kod crkve imat ćemo prema slijedećem rasporedu:

• Ponedjeljak iza nastave u školi neka dođu djeca iz drugog, trećeg, osmog i devetog razreda
  • Utorak, neka dođu djeca iz četvrtog, petog, šestog i sedmog razreda

Mise zornice: Za mjesec dana započinjemo s Misama zornicama. Bilo bi dobro za u Misama zornicama imamo Mise za pokojne ili na nakanu.