Jelin grob – prije izrade spomenika

Poslije ekshumacije Jelina tijela pripremili smo za pokop grobno mjesto, uredili pristupne puteve i grobni okoliš. Pokop smo imali 14.10.2018. Za pokop je trebao biti završen i nadgrobni spomenik, ali nije. Kod nas je praksa, na žalost da većina građevinara posao ne završe u dogovorenom vremenu, nego oduljuju i onda ostaju dijelovi ne završeni i tako ostane dugo i dugo.

Dvadeset dana poslije pokopa dobili smo nadgrobni spomenik….Vidjevši da sa nadgrobnim spomenikom neće ići kao valja, odlučili smo se uraditi ono što se može i prihvatili smo se posla na završnim radovima na grobnom mjestu. Na grobnom otvoru napravili smo kameni prsten i u njega stavili mljeveni kamen iz okoliša Jelina groba, a postolje nadgrobnog spomenika je čekalo sve do 1. srpnja 2019. da se na njegovo mjesto postavi urađeni nadgrobni spomenik.

Na fotografijama je prikazano izgled Jelina groba do postavljanja nadgrobnog spomenika.