Sv. Josip u Rankovićima kod Travnika – 2019.

Pjevači mješovitog zbora „Fontes“ 18. i 19. ožujka 2019. putovali su u Rankoviće kod Travnika, povodom posvete oltara u župnoj crkvi i župnog patrona sv. Josipa.

Bili su to ponedjeljak i utorak. Zbog radnih dana nismo mogli putovati u cjelovitom sastavu pa smo zbog navedenog razloga morali pozvati pojačanje iz drugih pjevačkih zborova. Pozvali smo braću Mateja i Luku Perić s Rotimilje i Hrvoja Sušca iz Trebižeta, a svirača Zvonu Pejića iz Gruda. Pojačanje zboru bio je i Davor Kožul, naše učitelj Tamburaša. Zbor za nastupe pripremio je i u Rankovićima za vrijeme liturgijskih slavlja dirigirao profesor Karlo Milićević.

Pjevači su u ponedjeljak na uočnicu sv. Josipa pratili Misno slavlje i posvetu oltara. Misno slavlje i posvetu predvodio je kardinal Vinko Puljić.

U utorak, na svetkovinu sv. Josipa pratili su Misna slavlja u 9,00 i 11,00 sati.

Neka budu naši nastupi na veću slavu Božji i na čast sv. Josipa.