Koncert – Tebi na dar – 2018.

U srijedu, 28. studenog u 19,30 sati u Mostaru u Hrvatskom Domu „Herceg Stjepan Kosača“, izveden je koncert „Tebi na dar“. Koncert su organizirali učitelji u učenici Glazbenog odjela Osnovne škole iz Kruševa. U ime učitelja i učenika pozdravni govor na početku koncerta izrekao je učenik šestog razreda Glazbenog odjela Juraj Pehar, a na svršetku, zahvalni govor je imao ravnatelj Osnovne škole u Kruševu gosp. Zoran Žepić.

Na koncertu su izvedene slijedeće točke:

 1. Dowe: Na babilonskim obalama – Mješoviti zbor Fontes
 2. Milićević: Cvijet Krivodola – Mješoviti zbor Fontes
 3. K. Šarac: Opomena – Zbor Glazbenog odjela
 4. Petit: Valcer – Marija Vrebac
 5. Schubert: Rosamunde – Gabriela Kordić
 6. Pjesma nad pjesmama – Martina Šetka i Ela Čule
 7. Runjić: Oprosti mi pape – Mario Pušić
 8. Lenger: Hrvatica ja sam mlada – Gabriela Kordić
 9. Filipović: Tebe žeđa duša moja – Klapa Jela
 10. Zajc: Domovini i ljubavi – Karlo Milićević i Nelica Čuljak
 11. Dvije ruske melodije – T. O. Mostar
 12. Zbog tebe – Mirko Golemac i Stanko Škobić
 13. Sve ću prodat sutra – Stanko Škobić
 14. Laže selo, lažu ljudi – Mirko Golemac
 15. Pjevat će Slavonija – Mirko Golemac

Točke za koncert su pripremili:  Jelena Mandić (5), Nelica Čuljak (4, 10), Davor Kožul (11, 12, 13, 14, 15) i Karlo Milićević (1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10).

Instrumentalna pratnja bili su: Gabriela Kordić, gitara (1), Nikolina Tomić, glasovir(2), Nelica Čuljak, glasovir (5, 10), Karlo Milićević, glasovir (3, 6, 7, 8), Tamburaški orkestar Mostar (11, 12, 13, 14, 15).