Župni oglasi – 25.6.2017.

župni oglasi - istaknutaSv. Petar i Pavao: U četvrtak – 29. lipnja su sv. Petar i Pavao. Misa će kod nas biti u 8,00 sati.

Prva subota i nedjelja u mjesecu: U tjednu su prva subota i nedjelja u mjesecu.

Korčula: U petak – 30. lipnja idemo na Korčulu, u Blato. Tamo ćemo biti tri dana povodom devetnice blaženoj Mariji Petković. U sva tri dana Imat ćemo Mise, a pjevači i tamburaši će svirati i pjevati. Poslije Misa imat ćemo prigodni koncert. Polazimo u petak u 6.00 sati i vraćamo se u nedjelju – 2. srpnja u poslije podnevnim satima

Korčula – generalna proba: Generalnu probu povodom odlaska na Korčulu imat ćemo u utorak u 20,00 sati.

Za klupe od posljednjeg čitanja darovali su: NN (135); NN (100), Irenej i Danijela Čule (150), Vinko i Nikolina Čule (100), Martin Marijanović Andrijin (100), Ivan Marijanović Martinov (100), Ljubica Smiljanić (100), Jure i Nada Kordić (100)

Pokojnici: U prošlom tjednu umro je Stipe Džeba. Opremljen je sv. sakramentima. Za njega ćemo se pomoliti.

Čišćenje crkve: Ana Tomić ud. Martina, Mila Tomić ud. Gojka, Janja Tomić ud. Ivana