Ljetni odmori

Odmor - istaknutaLjetni odmori: Djeca su pri kraju nastavne u protekloj školskoj godini. Završetkom nastavne u školi započinju ljetni odmori. Bilo bi dobro da se djeca preko ljetnih dana zanimaju za kulturu i kulturni napredak, a ne da se bezglavo raspuštaju. Bilo bi dobro da štogod pročitaju, napišu, napisano da objave u nekim glasilima, evo npr. na župnom portalu. Uz kulturni rad nije dobro da djeca budu preko ljeta besposlena. Dobro ih je nečim zaposliti.

Nadam se da nam je svima jasno da nema odmora od duhovnog sadržaja, poglavito nedjeljnih sv. Misa i od Srpanjskih pobožnosti pred Gospu Karmelsku i Ilindan. Bilo bi dobro da se ne razilazimo dok ne prođu naši župni patroni. Imat će djeca, a i svi drugi poslije Ilindana dovoljno vremena da provedu koji dan ili više tamo negdje gdje bi se sakrili od Kruševa i Kruševljana. Bili vam svima ugodni dani ljetnih odmora.