Vanjsko oltarište – uređivanje staza

Posljednje pisanje o radovima na vanjskom oltarištu bilo je 12. prosinca prošle godine. Poslije 12. prosinca radnici su radili u sve radne dane u Božićnom vremenu i pokušali nastaviti poslije Nove godine. Došli su raditi 3. siječnja ali kiša koja je počela padati i niska temperatura „poslala“ ih je doma. Od 3. do 23 siječnja zbog niskih temperatura i zime nisu mogli raditi. Došli su u ponedjeljak 23. siječnja i nastavili s radovima na stazi od crkve prema vanjskom oltarištu. Radili su do 28. siječnja, kiše su ih ometale sve do 4. veljače.

Od 12. prosinca prošle godine do 3. siječnja ove godine radili su na stazama prema oltaru, na izmicanju cisterne, elektrifikaciji i fasadi oltarišta…. Od 23. do 28. siječnja izvodili su radove na uređivanju staza prema oltarištu.

Na fotografijama je prikazan rad na stazama ipsred oltarišta i zahvat na izmicanju cistrne….