Pomoć o. Zvonimiru Vlahu

Znate ga, o. Zvonimir je imao već dvoje Pučke misije u Kruševu: 2003. i ove 2013.

O. Zvonimir je poglavar u isusovačkom samostanu u Opatiji. Po povratku iz Kruševa 28. listopada, s Pučkih misija, koji tjedan dana poslije zadesila ga je velika šteta na samostanskoj crkvi u Opatiji. U velikom, organskom nevremenu koje je puhalo u drugom tjednu studenoga oko Rijeke i Opatije bura je na samostanskoj crkvi oštetila kupolu.

Pitao sam se što učiniti za p. Vlaha, posebno zbog njegove povezanosti s Kruševom. Nakon pitanja i razmišljanja odlučio sam sakupljati jedne nedjelje pomoć za njegovu crkvu i oštećenu kupolu. Najavljujem u slijedeću nedjelju, 8. prosinca, sakupljanje pomoć za  radove na oštećenoj kupoli samostanske crkve u Opatiji

Pomoć se može dati u župnom uredu ili preko zajedničkog sakupljanja u nedjelju 8. prosinca.

Svima u ime o. Zvonimira, u moje osobno ime, u ime svih župljana hvala na sudjelovanju u ovoj akciji.