Koncert polaznika Glazbene škole

Jučer, 15. prosinca, u 19,30 u župnoj dvorani održan je koncert polaznika Glazbene škole. Na koncertu su nastupili: Iva Ćorić, Gabrijela Kordić, Klara Marijanović,  Petar Čule, Marija Puce, Glorija Ćorić, Nikolina Tomić, Stipe Gabrić, Martina Šetka, Veronika Ćorić, Josip Pušić, Ružica Čule, Klaudija Tomić, Darija Čule, Barbara Zovko, Matea Čule. Svi nabrojeni nastupili su na instrumentima na kojima se vježbaju u školi. U zbornom pjevanju nastupili su u tri skupine, različito sastavljene. Ostali polaznici glazbene škole ovaj puta nisu nastupili, nadamo se da će i oni moći izići sa svojim spremljenim dionicama na završnom koncertu koji se održava u lipnju, po završetku nastavne godine.

Na koncert se okupilo 115 osoba. Bili su to roditelji, braća i sestre, rodbina i prijatelji polaznika Glazbenog odjela.

Sve prisutne na svršetku koncerta pozdravili su i održali riječ potpore župnik don Ljubo i ravnatelj Zoran.