Sudionici u radu i broj dnevnica po godinama od 1990.

Ovaj naslov i tekst su povezani s naslovom i tekstom ” Dvadeset i pet godina u župi Kruševo od 1989. do 2014.” vidi ovdje

Od 1990. izvodeći radovi u župnom pastoralnom centru sudjelovale su mnoge osobe. Neki od njih su bili predvoditelji radova, neki radnici, neki nadzorni organi. Ovdje su navedene sve osobe koje su radile jednu ili više naplaćenih dnevnica:

Arapović Ilija, Begić Pero, Begić Zlatko, Bevanda Andrija, Bevanda Drago (sa svojim radnicima), Bevanda Tadija, Bevanda Tomas (sa svojim radnicima), Bevanda Zlato, Bevanda Zoran Jakovljev, Božić Drago Antin, Božić Jozo, Božić Slaven, Brkić Mate, Brkić Slavko, Čepo Slavko, Čule Andrija, Čule Ante, Čule Franjo, Čule Ivan Lukin, Čule Marko Ivanov, Ćorić Ivica, Ćorić Ivo Dragin, Delić Nikola, Džeba Ivica (s radnicima – donacija u dnevnicama), električari (Nikola Planinić i Grgo Juka sa radnicima), Ereš Drago, Ereš Slavko, Planinić Sveto (s radnicima – limari), Ilija Puce, Ivanković Marinko (električar), Kordić Anđelko, Kordić Lovre, Kordić Mario Andrijin, Lasić Vlado (s radnicima), Lončar Ivan Matin, Lončar Marko, Mandić Gojko, Mandić Ilija, Mandić Mladen (s radnicima), Mandić Pero Peruša, Marić Mladen, Marijanović Ivan, Marijanović Mario Ivanov, Marijanović Slaven, Marijanović Slavko Karaja, Marijanović Stanko, Marijanović Vinko Jurin, Milorad Miroslav, Milorad Zdravko, Pehar Miroslav, Pinjuh Slavko, Planinić Stanislav, ProMark (radnici ProMarka), Prskalo Ante, Puce Dragan Ilijin, Puce Stanko Jurin, Puce Stipe Jurin, Puce Vlado, Puce Zdravko Ilijin, Pušić Mile, Rozić Dane (s radnicima), Rozić Ivan Perić, Rozić Kamilo, Rozić Mate Bobankić, Rozić Mate Perić, Senkić Željko, Smiljanić Andrija, Smiljanić Brana, Smiljanić Jozo Lukin, Smiljanić Luka, Smiljanić Stanko Andrijin, Smiljanić Zdravko Mita, Tomić Ivo, Tomić Mirela, Vidačak Danko Vesin, Vidačak Josip Dragin, Vidačak Marko Dundić, Vidačak Marko Matišić, Vidačak Nikola, Vidačak Srećko, Vidačak Stipe, Vidačak Štefa, Vidačak Vjeko, Vidačak Zdravko Vesin, Vrebac Tomo, Vučić Jozo, Zovko Bože.

Predvoditelji radova od 1990. do 2000.

 • Dane Rozić, župni zvonik 1990.
 • Stanislav Planinić, krov sakristije i svetišta 1990.
 • Drago Ereš, obziđivanja crkvenoga dvorišta od svetišta prema Sajmištu 1990./1991.
 • Drago Ereš, radovi u crkvenom dvorištu 1993.
 • Mate Rozić Bobankić, obziđivanje oko župne kuće i čatrnje 1992.
 • Mate Rozić Perić, radovi s betonom i kamenom 1993.
 • Marko Lončar, predvoditelj poslova od 15. 1. 1994 do 20. 7. 1995.: betonski dijelovi ogradnih zidova od crkve prema glavnom ulazu u crkveno dvorište i dalje prema Vininama, izgradnja gospodarskih objekata rađenih 1994. (garaža i šupe),
 • Anđelko Kordić radovi s kamenom 1994./1995.: ogradni zidovi crkvenoga dvorišta od crkve do glavnog sadašnjeg ulaza u crkveno dvorište, zid oko župnog vrta sve do stećaka, kameni podzide oko sadašnje župne kuće.
 • – Stipe Vidačak, predvodio radove od 5. 9. 1995. do kraja 1998.: obziđivanje crkvenoga dvorišta betonom i kamenom, radovi na župnoj kući od početka sve do 1998. (svi konstruktivni radovi i malterski radovi do 1998.)
 • Nikola Vidačak, radove je predvodio od početka 1999. (na župnoj kući malterski radovi i popločavanje oko župne kuće
 • Grga Juko, elektrifikacija i telefonizacija dograđene župne kuće
 • Ivica Ćorić, vodoinstalaterski radovi u župnoj kući i župnom dvorištu.
 • Vinko Marijanović, špric i gruba fasada na gospodarskim prostorijama rađeni 1994.
 • Lovre Kordić, obrezivanje i održavanje stabala po crkvenom dvorištu.
 • Zdravko Kordić zasađivanje crkvenoga dvorišta 1995.
 • Pero Begić je predvodio bravarske radove
 • Andrija Smiljanić predvodio je posebne, sitnije radove te radove na krečenju kuće
 • Tomo Vrebac je predvodio krečenje u starom dijelu župne kuće (11.9.1999.)
 • Slavko Pinjuh je bio nadzornik radova za vrijeme konstruktivne izgradnje kuće
 • Mile Pušić, sve je radove pratio i nadgledao.